Rýchly kontakt +421 46 541 12 46
unimat@unimat.sk
Kontakt

Kariéra

Názov pozície: POMOCNÝ PRACOVNÍK NA MONTÁŽI - vodoinštalatér, kurenár
Dátum pridania: 7 Februára 2019
Dátum nástupu do zamestnania: ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce na montáži
- práca v tíme, nie je potrebná predchádzajúca prax

Iné výhody

- mzda závisí od dohody s kandidátom podľa jeho vedomostí, skúseností a vzdelania
- ku mzde sú vyplácané aj cestovné náhrady
- práca s perspektívou na neurčitý čas
- práca v stabilnej a serióznej spoločnosti

- benefity vyplývajúce z činnosti spoločnosti

Kontakt:

Ing. Jana Bundzelová, jbundzelova@unimat.sk

Názov pozície: VODOINŠTALATÉR, KÚRENÁR

- montáž, alebo výmena potrubných rozvodov kúrenie, vody, plynu v bytových, rodinných domoch a v priemyselných objektoch
- montáž, alebo výmena vykurovacích telies
- montáž podlahového vykurovania
- rekonštrukcie kotolní, montáž plynových kondenzačných kotlov, tepelných čerpadiel, kotlov na pevné palivo, montáž ohrievačov vody
- zváranie plameňom, prípadne elektrickým oblúkom, zváranie plastov

Iné výhody

Kontakt:

Názov pozície: PREDAVAČ / SKLADNÍK
Dátum pridania: 15 Januára 2019

Názov pozície: PREDAVAČ, SKLADNÍK

- komunikácia s klientmi
- poradenstvo v oblasti zariaďovania kúpeľní, vykurovania, inštalácií
- prezentácia produktov, odborné poradenstvo, práca s pokladňou

Iné výhody

- benefity vyplývajúce z činnosti spoločnosti.
- osobný a profesionálny rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou, technického smeru
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Od kandidáta očakávame vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti, schopnosť pohotovo reagovať a vhodne argumentovať.
Predpoklady pre prácu s PC.
Zodpovedný prístup, spoľahlivosť a časová flexibilnosť je nevyhnutná.
Výhodou je prax v oblasti obchodu, stavebníctve.

Kontaktná osoba: Ing.Jana Bundzelová
Tel.: 0903 255 849
E-mail: jbundzelova@unimat.sk

Radi by ste sa niečo opýtali, alebo informovali? Stačí nám napísať, zavolať,
alebo prísť osobne do jednej z predajní. Kontaktujte nás

Naspäť