Rýchly kontakt +421 46 541 12 46
unimat@unimat.sk
Kontakt

O firme

Spoločnosť UNIMAT spol. s r.o. vznikla dňa 08. 11. 1991 zápisom do Obchodného registra - vložka číslo 1849 / R. Kvalitou, odbornosťou a svojim prístupom si získala mnohých zákazníkov a stabilitu na slovenskom trhu. Postupným rozširovaním sortimentu predávaných výrobkov, sledovaním aktuálnych trendov a dopytu zákazníkov postupne rozširovala aj sieť svojich predajní. Dnes nás nájdete až v siedmich mestách po celom Slovensku.

Zárukou spokojnosti je odborne vyškolený personál, ktorý Vám vždy veľmi rád pomôže, ochotne poradí a navrhne Vám pre Vás najvýhodnejšie riešenie. Časť našej ponuky si môžete osobne prezrieť vo vzorkových miestnostiach a katalógoch produktov.

Kde nás nájdete. Vyhľadajte nás na mape. Produktový katalóg 2010. Produkty a partneri.

Firma UNIMAT zabezpečuje aj kompletnú montáž ponúkaných produktov-kompletných systémov vykurovanie, zdravotechniky a plynoinštalácii. v prípade záujmu vám spracujeme aj kompletnú projektovú dokumentáciu. Výber realizácií si môžete pozriet v sekcií Referencie.

Od začiatku roku 2006 Vám ponúkame aj možnosť vizualizácii kúpeľní. Ukážku projektov, ktoré sme realizovali nájdete v našej fotogalerií. Garanciou kvality nami poskytovaných služieb a tovarov je naše dlhodobé pôsobenie na trhu a certifikát systému kvality ISO 9001:2001, ktorý spoločnosť získala v roku 2006.

Naším krédom je: Vaša spokojnosť, náš cieľ. Preto sa priďte presvedčiť i Vy a staňte sa naším spokojným zákazníkom.


Kontaktujte Nás

Odoslať formulár 

Radi by ste sa niečo opýtali, alebo informovali? Stačí nám napísať, zavolať,
alebo prísť osobne do jednej z predajní. Kontaktujte nás

Naspäť